Porównywarka
Nie wybrano żadnych produktów
 
Producenci
 
Bestsellery
KWLine E 1000 KWLine E 1000
Zapytaj o cenę !
 
Westfire 21 W Westfire 21 W
Zapytaj o cenę !
 
 
Informacje
 
Partnerzy
Wanders

Metalfire

 

Rika INDUO

Rika INDUO
Klinkin żeby powiększyć
Cena: Zapytaj o cenę !
Dostępność: Rezerwacja
Model: Rika INDUO
Producent: Rika
Średnia ocena: Nie oceniany

Waga: 325 kg
Moc nominalna: 10.00 kW
Wymiary
(szer x wys x gł):
882 x 1132 x 516 mm

Rika INDUO - piec COMBI opalany pelletem lub drewnem

Korpus stalowy: czarny 

INDUO to najbardziej innowacyjny piec na rynku. Austriacki producent piecy kominkowych firma RIKA wprowadziła do sprzedaży piecyk INDUO, który nazywany jest światową nowością w zakresie ogrzewania.

Jest on piecem kominkowym opalanym drewnem i jednocześnie piecem na pellet. Może być on ogrzewany zamiennie różnymi materiałami opałowymi bez przezbrajania i przełączania. Czujnik automatycznie rozpoznaje, jaki środek opałowy został do niego włożony i reguluje samodzielnie poprzez Rikatronic3 dopływ powietrza. Inną dużą zaletą tego pieca jest przyjazny dla użytkowania panel dotykowy z dużym polemobsługi. Nie tylko wygląda bardzo nowocześnie, lecz przekonuje także swoim prostym menu.

 

Przyjazna dla użytkowania powierzchnia umożliwia dostrojenie pieca wedle własnych potrzeb wybierając pożądany rodzaj uruchomienia.

Posiadając te i inne cechy piec kombi INDUO jest obecnie najbardziej innowacyjnym piecem dostępnym na rynku.

INDUO niezależnie od tego czy ogrzewany jest drzewem polanowym czy na pellet daje przyjemne ciepło i komfort bez zbędnego wysiłku. Tak więc przyjemnemu wieczorowi nie stoi już nic więcej na drodze, a jeśli trudno znaleźć czas na dokładanie do kominka, piec załatwi to sam.

Elegancki wygląd z widokiem na przyszłość

Nie tylko przyjemne ciepło i prosta obsługa przemawiają za INDUO, lecz także jego elegancki wygląd. Piękny widok na płomień dzięki dużym przeszklonym drzwiom, pojemnik na pellet obudowany steatytem, wysokiej jakości materiały i komponenty sprawiają, że INDUO ma tak niepowtarzalny wygląd.

Generalnie piec kombi INDUO pozwala patrzeć w przyszłość ogrzewania, ponieważ piec ten dzięki swoim cechom daje moc grzewczą od 3 do 10 KW i może ogrzać do 260 m2 powierzchni. Duża masa pieca od 101 kg daje pomieszczeniu jeszcze długo po zakończeniu palenia przyjemne uczucie ciepła.

Rozkoszujcie się Państwo marzeniem o przyjemnym cieple i niech zadziwi was jedyny w swoim rodzaju komfort pieca kombi INDUO.

Napisz recenzję
Imie:


Recenzja: Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!

Ocena: Zły            Dobry

Wpisz kod do pola poniżej:

Rika INDUO
Klinkin żeby powiększyć