Porównywarka
Nie wybrano żadnych produktów
 
Producenci
 
Bestsellery
KWLine E 1000 KWLine E 1000
Zapytaj o cenę !
 
Westfire 21 W Westfire 21 W
Zapytaj o cenę !
 
 
Informacje
 
Partnerzy
Wanders

Metalfire

 

Kominki Katowice

Witamy w ikominki.eu, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z naszej strony. Sprzedajemy piece kominkowe na drewno, piece z płaszczem wodnym, piece na pellet, kominki, kominki wodne, kominki gazowe, kominki elektryczne, kuchnie na drewno, biokominki oraz grille ogrodowe. Nasz jeden z wielu oddziałów regionalnych znajduje się w mieście Katowice, obsługuje całe miasto oraz jego okolice.

Firma jest na rynku od 1990r., przez cały okres istnienia aż do teraz montujemy kominki kompleksowo, bez względu czy są to Katowice czy bardzo daleko oddalone miejsca montażu. Przy zakupie doradzimy i pomożemy przy wyborze odpowiedniego kominka. Wykonamy prawie każdą obudowę, na wzór pokazany lub opisany przez klienta. 

Współpracujemy z największymi Polskimi hurtowniami kamienia, posiadamy w naszej ofercie szeroką gamę kamieni naturalnych (marmurów, granitów, onyksów, trawertynów, piaskowców) oraz kafli. Po wcześniejszym zaakceptowaniu projektu klienta, obróbka kamienia odbywa się w naszym profejsionalny zakładzie. Dzięki temu kominki są zgodne z wymogami klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią kominków nowoczesnych montowanych w Katowicach http://www.tapis.pl/kominki/nowoczesne/

Miasto Katowice i okolice obsługiwana jest przez naszych profesjonalnych sprzedawców, którzy z miłą chęcią wysłuchają i pomogą w naszym sklepie stacjonarnym lub telefonicznie. Wszystkie produkty oferujemy w ciągłej sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. 

Sprzedajemy bardzo znane marki takie jak: KWLine, Nordpeis, Spartherm, BeF, Kobok, Sparke, Brunner, Arysto, Hajduk, Dovre, Tarnavva, Kratki, Laudel, Pama, Stoger, Ruegg, Unirol, Westfire, Lincar, Romotop, Dovre, Jotul, Invicta, Nordpeis, Hass+Sohn, Rika, Calux, Stoger, Stoger ceramic, Optiflame, Lechma, Tapis, Makroterm. Klienci przy zakupie są bardzo zadowoleni z przedstawionej oferty na produkty w przystępnej cenie oraz profesjonalnej obsługi i inwidualnego podejścia do kupującego. 

Przez długoletnie obserwacje, naszym zdaniem Katowice jest miastem w którym najczęściej kupuje się kominki wyżej wymienionych marek. Klienci są bardzo zadowoleni z wyboru oraz konkurencyjnej cenny na kompletny kominek z montażem, pomimo zaproponowania wkładu kominkowego o wysokiej cenie katalogowej. Zaproponujemy także tańsze kominki dla klientów którzy nie będą chcieli wydać zbyt dużo pieniędzy.  

Zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami, dołożą oni starań by podołać Państwa wymaganiom i doradzą przy wyborze kominka Państwa marzeń.


Nasza Oferta:

kominki | kominki gazowe | piece kominkowe | kominki wodne


Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem:

Łukasz Knysak 

- tel. kom. 600 036 310
- tel./fax. (34) 365 07 65

www.tapis.pl